שם העסק

מס' טלפון

 
 
         
   
       

     
  אספקה טכנית  ,  שרותי גרירה  ,  חנויות  ,  דיאטה  ,  ימי הולדת  ,  בתי מרקחת  ,  טכנאי מכונות כביסה  ,  מסעדות איטלקיות  ,  חנויות פרחים  ,  תשמישי קדושה  ,  מסעדות דגים  ,  לימודי נדלן  ,  גני ארועים  ,  בניית אתרים  ,  צבעים  ,  חומרי בניין  ,  עוזרת בית  ,  שמלות כלה  ,  הכנה לפסיכומטרי  ,  אינטרנט ומחשבים  ,  צימרים  ,  מוסכים  ,  מסעדות  ,  בגדי עבודה  ,  איגרוף  ,  בניית אתרי אינטרנט  ,  תריסים ואלומניום  ,  שף עד הבית  ,  הדברה  ,  חופשה בחול  ,   
   

      מסלול מודעות הינו
 
  דף הבית  >>  אודות

    אודות
 
 
פלסטינים אמרו לשליח האמריקאי למזרח התיכון ג'ורג' מיטשל כי יהיו מוכנים לשקול ויתור על שטח כפול ממה שהציעו בעבר לממשלת אולמרט במסגרת הסכם עם ישראל - כך מדווח היום (ו') העיתון האמריקאי וול סטריט ג'ורנל. גורמים המקורבים למו"מ אמרו לעיתון כי ההצעה המפתיעה הועלתה במהלך פגישתם של אבו-מאזן ומיטשל ברמאללה, במסגרת שיחות הקרבה. 
אבו-מאזן, עריקאת ומיטשל ברמאללה. צילום: אי-פי


הפלסטינים אמרו לשליח האמריקאי כי הם מוכנים להשוות ואף ישקלו להכפיל את השטח מהגדה המערבית שהוצע לישראל לספח במסגרת השיחות שנוהלו בשנת 2008, אז דובר על 1.9 אחוז משטחי יהודה ושומרון שיועברו במסגרת הסכם חילופי שטחים. כעת מציע יו"ר הרשות אבו-מאזן להעביר 3.8 אחוז מהשטח. 

בשיחות שהתקיימו ביום רביעי בין הפלסטינים למיטשל, העלה אבו-מאזן את הרעיון של פריסת כוח בינלאומי בגדה המערבית כדי לסייע לאכוף את ההסכם הסופי, אולם ראש צוות המו"מ הפלסטיני סאיב עריקאת, הכחיש היום את הדברים.
עריקאת: הצלחת המו"מ - החופש שלנו
"אנחנו לא מתכוונים לבזבז את הזמן של השליח מיטשל", אמר עריקאת. "אנחנו רוצים שהמו"מ יצליח, כי הצלחתו היא החופש שלנו". 

ההצעה הלא צפויה של הפלסטינים התקבלה בצד הישראלי ואצל גורמים בממשל אובמה בחשדנות רבה. על פי הגורמים שדיברו עם העיתון, הפלסטינים חושבים כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מתכוון להגיע להסדר שלום אמיתי במזרח התיכון. "לכן בצעד מחושב הם מציעים הצעות נדיבות, מתוך אמונה שבכל
 

הפוך אותנו לדף הבית   |   הוספה למועדפים   |   הוספת עסק לאתר  |   קמפיין פרסום  

תנאי האתר    שותפים עסקיים    מי אנחנו    אודות    צור קשר